Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články D-tým

Příspěvky

Tohle nás bude mrzet

30. 12. 2011

Déčko zahájilo nový ročník regionální soutěže zápasem s „efkem“ Lysé nad Labem, který byl po většinu svého průběhu mnohem vyrovnanější, než by napovídal konečný výsledek. Skoro by se chtělo říci, že neproměněné šance na bodový zisk je škoda. Více ve stručném ohlédnutí Michala Fokta a Dana Železného.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Fotografie: Lysá F - Pečky D | Komentářů: 0

Bod k záchraně stačil

13. 3. 2011

Poslední kolo reginální soutěže přineslo rozuzlení napínavého boje na dně průběžné tabulky, kde se o lepší než poslední místo prala hned trojice týmů včetně pečeckého Déčka, které po předešlém úspěchu na půdě Českého Brodu potřebovalo bodovat i v domácím derby s dalším tradičním soupeřem – Kostelcem nad Černými lesy. Podrobnosti ze zápasu, na jehož výsledek byla dokonce vypsána tipovací soutěž, přinášímé v opožděné reportáži.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Fotografie: Pečky D - Kostelec C | Komentářů: 0

Konečně sukces. Bude ale stačit?

28. 2. 2011

Až v předposledním kole se déčku zadařilo a z tradičního derby s českobrodským céčkem, hraným poprvé za posledních pět let v Českém Brodě, si odvezlo všechny tři body. Výhra v poměru 4:1 vypadá jako jednoznačná záležitost, ve skutečnosti to ale byla jako vždy vyrovnaná bitva, v níž do nemalé míry rozhodovalo i štěstí. Podrobnou reportáž včetně názorných ukázek z některých partií přináší ve svém článku kolektiv autorů HrubešFoktŽelezný.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Fotografie: Český Brod C - Pečky D | Komentářů: 0

Lekce z týmové režie

23. 2. 2011

Déčko počátkem února zahájilo po druhé měsíční pauze sérii tří důležitých zápasů a na domácí půdě přivítalo v bitvě dvou dosud nulových týmů DDM Nymburk s jednoznačným cílem poprvé v sezóně bodovat a pokusit se případně i o výhru. Dramatická bitva, okořeněná závěrečnou zápletkou lehce na hraně sportovní etiky, však nakonec přinesla našim barvám trpké zklamání a všechny tři body si odvezli hosté, uštědřivší domácímu týmu tvrdou taktickou lekci. Podrobnosti z nad jiné smolného zápasu přinášejí Michal Fokt a Dan Železný.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Fotografie: Pečky D - DDM Nymburk | Komentářů: 2

Nečekaně slibná generálka

10. 1. 2011

Los prvního novoročního a celkově pátého kola regionální soutěže zavedl pečecké déčko opět do Sendražic, kde se mělo tentokrát postavit papírově silnějšímu z obou domácích týmů. Vzhledem k nevalným výsledkům v první polovině soutěže a soupeřově elové převaze si naši borci nedávali žádné konkrétní cíle, snad jen jeden - vstoupit do "druhého poločasu" soutěže lépe a nabrat formu před posledními třemi zápasy s hratelnějšími soky, kde půjde o důležité body. Snad i proto předvedli v této generálce nečekaně sympatický výkon a až do samého závěru byli blízko když ne bodu, tak určitě svému zatím asi nejlepšímu výsledku v této sezóně. Nakonec to sice tak docela nevyšlo, ani tak se ale tentokrát nebylo za co stydět - pokud se podaří podobný výkon podat v následujících utkáních, body určitě přijdou. Postřehy z vyrovnaného zápasu přináší Michal Fokt a Daniel Železný.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Fotografie: Sendražice B - Pečky D | Komentářů: 0

Počtvrté bez bodu

26. 12. 2010

V posledním kole regionální soutěže před poločasovou přestávkou hostilo déčko doma Čáslav a jeho cílem bylo pokusit se po třech porážkách konečně urvat alespoň bod. To se bohužel ani napočtvrté nepovedlo, navíc se opět nikomu z domácích nepovedlo svou partii vyhrát, kvůli čemuž se týmu povážlivě propadá pomocné hodnocení. Podobně jako béčko tak budou i hráči během pauzy muset zpytovat svědomí.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Fotografie: Pečky D - Čáslav | Komentářů: 0

Nula s hořkou příchutí remízy aneb Bodový bungee jumping

19. 12. 2010

Ve třetím kole RSD cestovalo déčko do Sendražic s cílem konečně bodovat, ale nakonec to dopadlo přesně v duchu titulku článku. Vyrovnaný zápas proti tamnímu céčku totiž ze všeho nejvíce připomínal houpačku nebo ještě spíše skákání na bungee-jumpingovém laně. Naši hráči dlouho sahali po zdánlivě nízko visícím bodu, který jim však nakonec bohužel upláchl.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Fotografie: Sendražice C - Pečky D | Komentářů: 0

Druhé podání a nemístný optimismus

18. 12. 2010

Ve druhém kole regionální soutěže zkřížilo déčko zbraně s Kavalierem Sázava, nováčkem soutěže. Oproti předešlému zápasu  šlo papírově o soupeře o něco hratelnějšího, zejména na zadních šachovnicích, nakonec však naši hráči odešli poraženi ještě větším rozdílem, než v kole prvním. Postřehy z utkání přinášejí Michal Fokt a Daniel Železný.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Komentářů: 4

Zpátky na zem

13. 12. 2010

Déčko zahájilo novou sezónu regionální soutěže tradičním derby s kolegy z céčka. Oba týmy prošly před startem nového ročníku poměrně značnou přestavbou, bohužel spíše v neprospěch déčka, které to s obhajobou loňského senzačního třetího místa, kdy se navíc až do konce pralo o postup, bude mít těžké, jak napověděl i výsledek prvního zápasu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Komentářů: 0

Cenná kořist pro Davida – konec nadějí pro Goliáše

20. 3. 2010

V zápase 7.kola RSD cestovalo déčko do Kutné Hory, kde jej čekalo střetnutí s tamním céčkem, jedním z papírových favoritů soutěže. Domácí v předchozích utkáních zbytečně poztráceli několik bodů a tak podle očekávání nastoupili ve velmi silné sestavě s cílem pokusit se svou ztrátu na čelo tabulky smazat. Naši borci však dokázali, letos již po několikáté, postavit papírové předpoklady na hlavu. Reportáž ze zápasu, který se protáhl až do odpoledních hodin, přináší Michal Fokt.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články D-tým | Komentářů: 0