Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši bojovníci blicali v Sendražicích

31. 12. 2013

  Na 43. ročník předvánočního bleskového turnaje v Sendražicích, který se letos konal v sobotu 21.12., vyrazila hned trojice našich hráčů (Petr Štegl, Jindřich Kubíček a Miloš Michálek), doplněná o hostujícího Martina Sochora z pražské Bohemky a Františka Michálka, hájícího kolínský dres. V hostinci u Černohlávků se letos sešlo 58 hráčů, z nichž někteří vážili cestu až z České Třebové či Karlových Varů a našel se dokonce i jeden zástupce zahraniční. Po 15 kolech bral nakonec první místo neratovický Jiří Gregor s 13,5 body, o další místa na stupních vítězů se podělili Tomáš Lorenc z Karlových Varů (11,5 bodu) a Lukáš Karásek z Jihlavy (10,5 bodu). Až čtvrtý skončil kvůli horšímu pomocnému hodnocení první středočeský zástupce – František Hostička z Lysé nad Labem.

  Nepočítáme-li devátého Pavla Brezmena (9 bodů), který svého času za náš oddíl také hrával, umístil se z pečeckých zástupců nejlépe třicátý Miloš Michálek (7,5 bodů), který jednak uhrál podstatně lepší výsledek, než jak byl původně nasazen (jako č. 45), a kromě toho stejně jako na podzimním rapidu v Českém Brodě předčil svého otce Františka, který se s o chlup horším pomocným hodnocením umístil hned za ním. Na 37. příčku to se 7 body dotáhl Petr Štegl, který si oproti původnímu nasazení (jako č. 33) naopak maličko pohoršil, na 40. a 41. místě se pak seřadili Martin Sochor a Jindřich Kubíček (oba 7 bodů), přičemž zejména Martin si jako nasazené č. 29 představoval určitě lepší výsledek.

  Závěrem zbývá popřát pořadatelům turnaje mnoho úspěchů do dalších ročníků a z našeho pohledu zadoufat, že se nás v příštím roce sjede ke Kolínu ještě více a rozsvítíme to tam ve větším stylu . Já osobně třeba nad účastí uvažuji již asi tři roky .

                                                                                                                             Michal Fokt

Kompletní výsledky

Oficiální web pořadatelů

 

Náhledy fotografií ze složky Blicák Sendražice 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář