Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko napoprvé v KS šesté

13. 4. 2011

  Očekávání vyřčená před necelými dvěma týdny v ohlédnutí za sezónou béčka se áčku v posledním zápase s Lysou nad Labem podařilo splnit jen napůl - po celkové remíze sice udrželo svou stávající pozici v tabulce, na posun výše to ale nestačilo.

  Nakonec tedy A i B družstvo skončilo na 6. místě, což může u Áčka po výborném začátku být trochu zklamáním, u Béčka naopak po "katastrofálním" to vypadá jako sen. Nicméně cíl, s nímž jsme do soutěže šli, se splnil. Je vidět, že na krajskou soutěž máme a moc nechybělo, vzhledem k vyrovnanosti soutěže, aby A-družstvo obsadilo lepší místo.

  Jinak oceňuji výkon hráčů, kteří neprohráli, ale především chci vyzvednout Zbyňka Žáka a Martina Veseckého, který, doufám, že bude hájit první šachovnici i v příští sezóně. Z pohledu postupů a sestupů v rámci kraje, to vypadá že v KP se zachránili Poděbrady a v KS Český Brod - z 2.ligy totiž sestupuje z našeho kraje pouze Bakov.

                                                                                                                   Ing. Jiří Nigrin

  Článek věnovaný zápasu předposledního kola krajské soutěže, kde se áčko doma střetlo s Nymburkem, uveřejnil na nymburských stránkách Ondřej Dlouhý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář